Kreslo GOTARD je moderné kancelárske kreslo celopotiahnuté sieťovinou, ktorá sa ľahko udržuje v čistote. Je vybavená mechanizmom MULTIBLOCK, ktorý umožňuje voľné hojdanie, synchrónny pohyb sedadla a operadla a ich aretáciu vo zvolenej polohe. viac
Kreslo GOTARD je moderné kancelárske kreslo celopotiahnuté sieťovinou, ktorá sa ľahko udržuje v čistote. Je vybavená mechanizmom MULTIBLOCK, ktorý umožňuje voľné hojdanie, synchrónny pohyb sedadla a operadla a ich aretáciu vo zvolenej polohe. Funkcia Anti-Shock chráni používateľa pred nárazmi operadla. Sieťovaná chrbtová opierka zaisťuje výbornú cirkuláciu vzduchu, ktorá zabraňuje poteniu užívateľa. Otočná stolička GOTARD je ideálna ako do moderných kancelárií, tak do domácich kancelárií a jej hore dole nastaviteľné podrúčky a mäkko čalúnená opierka hlavy zaručujú maximálne pohodlie pri používaní.
Vlastnosti produktu:
- sedák čalúnený sieťovinou,
- sieťovaná chrbtová opierka,
- mechanizmus MULTIBLOCK,
- synchrónny pohyb sedadla a operadla,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- funkcie Anti-Shock,
- nastaviteľná výška sedadla,
- mäkká opierka hlavy,
- pohodlné nastaviteľné podrúčky,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 71 cm
- hĺbka: 75 cm
- výška: 114 - 126 cm
- výška sedu: 45 - 52 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 114 cm, 126 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 52 cm |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 71 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 75 cm |
















