Ergonomická stolička MARCUS je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť na pracovisku. Vďaka svojim inovatívnym riešeniam poskytuje optimálne podmienky na efektívnu prácu pri stole. viac
Predstavujeme kreslo MARCUS, ktoré je vybavené množstvom vymožeností zaisťujúcich pohodlie a komfort používania po celý pracovný deň. Vybavené synchrónnym mechanizmom, výškovo nastaviteľným operadlom a nastaviteľnými podrúčkami umožňuje prispôsobiť polohu vašim individuálnym potrebám. Nastaviteľná opierka hlavy navyše poskytuje oporu pre krk a hlavu, čím eliminuje napätie v oblasti krku. Hliníková základňa stoličky zaisťuje stabilitu a odolnosť a zároveň dodáva elegantný vzhľad. Ďalšou výhodou stoličky je jej výsuvný sedák, ktorý umožňuje upraviť hĺbku sedáku podľa preferencií používateľa a zaisťuje pohodlie aj pri dlhodobom používaní.
Ergonomická stolička MARCUS je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú pohodlie a funkčnosť na pracovisku. Vďaka svojim inovatívnym riešeniam poskytuje optimálne podmienky na efektívnu prácu pri stole.
Vlastnosti:
- synchrónny mechanizmus
- nastaviteľná výška operadla
- nastaviteľné podrúčky
- nastaviteľná opierka hlavy
- hliníková základňa
- výsuvné sedadlo
- sieťka
- dodávané v demontovanom stave
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 64 cm
- výška: 121-140 cm
- výška sedu: 47-57 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 112 cm, 140 cm |
| Výška sedu | 47 cm, 57 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 64 cm |












