Kancelárske kreslo HAMLET je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlný a funkčný kus pracovného nábytku. Sedák je starostlivo profilovaný, aby poskytoval pohodlnú oporu pre chrbát, a lakťové opierky a kolesá poskytujú ďalšie pohodlie a mobilitu. viac
Kancelárske kreslo HAMLET je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlný a funkčný kus pracovného nábytku. Sedák je starostlivo profilovaný, aby poskytoval pohodlnú oporu pre chrbát, a lakťové opierky a kolesá poskytujú ďalšie pohodlie a mobilitu. Kreslo je vybavené TILT mechanizmom, operadlo a sedák sú vyrobené z membránovej tkaniny a ekokože. Podrúčky sú plastové a pre zvýšenie pohodlia pri polohovaní paží sú potiahnuté aj látkou a ekokožou. Kreslo HAMLET má nastaviteľnú výšku sedadla, čo umožňuje jeho prispôsobenie rôznym písacím a stolíkom. Otočné sedadlo, aretácia operadla a prídavná opierka hlavy zaisťujú maximálne pohodlie pri používaní. Stolička sa ľahko zostavuje podľa priloženého návodu a súprava obsahuje všetky potrebné prvky.
Vlastnosti produktu:
- otočné sedadlo,
- regulovaná vysoká,
- sedák a operadlo čalúnené membránovými látkami a ekokožou,
- vybavený TILT mechanizmom,
- vybavená kolieskami,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 117 - 124 cm
- výška sedu: 45 - 52 cm

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 124 cm, 117 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 52 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |




