Kreslo KING 2 VELVET je elegantné kancelárske kreslo s čalúnením zo šedého zamatu. Zamatové čalúnenie sa ľahko čistí a udržuje v čistote a ozdobné prešívanie dodáva kreslu jedinečný dizajn. viac
Kreslo KING 2 VELVET je elegantné kancelárske kreslo s čalúnením zo sivého zamatu. Zamatové čalúnenie sa ľahko čistí a udržuje v čistote a ozdobné prešívanie dodáva kreslu jedinečný dizajn. Tvarované operadlo a sedák s dvojitou vrstvou peny, rovnako ako podrúčky čalúnené zamatom, sa dokonale prispôsobia užívateľovi a zaisťujú maximálne pohodlie. Kancelárska stolička je vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla, aretáciu operadla vo zvislej polohe a možnosť hojdania. Kancelárska stolička je vybavená kolieskami pre tvrdé povrchy ako sú panely a dlaždice, ktoré nepoškriabu podlahu. Kreslo KING 2 VELVET zaručuje pohodlnú prácu pred počítačom a svojim atraktívnym dizajnom sa skvele hodí ako do kancelárskych priestorov, tak do domácich kancelárií.
Vlastnosti produktu:
- kancelárske kreslo čalúnené zamatovou látkou,
- sivá farba,
- TILT mechanizmus,
- možnosť hojdania,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- nastaviteľná výška sedadla,
- pohodlné podrúčky,
- nosnosť 100 kg,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 67 cm
- hĺbka: 76 cm
- výška: 116 - 124 cm
- výška sedu: 50 - 58 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 124 cm, 116 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 58 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 57 cm |
| Šírka | 67 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 76 cm |




