Ergonomická stolička RAMOS je vynikajúci pracovný nástroj, ktorý sa stará o zdravie a pohodlie užívateľa. viac
S potešením vám predstavujeme otočnú stoličku RAMOS, ktorá je perfektným riešením pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlie a oporu pri práci pri stole. Nastaviteľné podrúčky umožňujú prispôsobiť ich výšku individuálnym potrebám používateľa, čo minimalizuje napätie v ramenách a krku a zvyšuje komfort sedenia. Nastaviteľná opierka hlavy poskytuje podporu krku a hlave, eliminuje nepohodlie v oblasti krku a poskytuje ďalšie pohodlie pri práci. Nastaviteľný chrbtový oporný bod navyše znižuje napätie spojené s dlhodobým sedením. Sieťovaná chrbtová opierka poskytuje dodatočné odvetrávanie a membránová tkanina na sedáku zvyšuje komfort používania.
Ergonomická stolička RAMOS je vynikajúci pracovný nástroj, ktorý sa stará o zdravie a pohodlie užívateľa.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška: 121-129 cm
- výška sedu: 44-52 cm
Materiál:
- membránová tkanina
- sieť
- polypropylén
- gumové kolieska
Vlastnosti produktu:
- MULTIBLOCK mechanizmus
- nastaviteľné podrúčky
- nastaviteľná opierka hlavy
- nastaviteľný oporný bod chrbta
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 121 cm, 129 cm |
| Výška sedu | 44 cm, 52 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |
