SIDNEY je fantastické kancelárske kreslo, kľúčový prvok nábytku každého pracoviska. Správne nastavená by mala zaručiť pohodlie pri práci a umožniť nám relaxáciu po dlhých hodinách strávených pri pracovnom stole. viac
SIDNEY je fantastické kancelárske kreslo, kľúčový prvok nábytku každého pracoviska. Správne nastavená by mala zaručiť pohodlie pri práci a umožniť nám relaxáciu po dlhých hodinách strávených pri pracovnom stole. Kancelárska stolička Sidney je správne profilovaná, aby k nej mohla priľnúť celá plocha chrbta. Kreslo SIDNEY s TILT mechanizmom má operadlo a sedák z látky, podnož a podrúčky sú plastové. Kancelárska stolička Sidney je vybavená nastaviteľnou výškou sedadla, vďaka čomu sa prispôsobí rôznym výškam stolov. Sedák stoličky je otočný, stolička má aretáciu operadla vo zvolenej polohe a prídavnú opierku hlavy, ktorá zaisťuje pohodlnú prácu.
Vlastnosti produktu
- otočné sedadlo,
- regulovaná výška,
- sedák a operadlo čalúnené látkou,
- vybavený TILT mechanizmom,
- vybavená kolieskami pre mäkké povrchy,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 110 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 117 - 125 cm
- výška sedu: 51 - 59 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 125 cm, 117 cm |
| Výška sedu | 51 cm, 59 cm |
| Hĺbka sedu | 43 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 110 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |





