CASTEL je kreslo v horčicovej farbe, ktoré bude dobre fungovať v modernej obývacej miestnosti. Svetlý dizajn svojou farebnosťou zapadne aj do tlmených interiérov, ktorým prospeje vizuálne osvieženie a celkovo atraktívnejšie. viac
CASTEL je kreslo v horčicovej farbe, ktoré bude dobre fungovať v modernej obývacej miestnosti. Svetlý dizajn svojou farebnosťou zapadne aj do tlmených interiérov, ktorým prospeje vizuálne osvieženie a celkovo atraktívnejšie. Tvarované kreslo s podrúčkami sa vyznačuje zaoblenými hranami, ktoré zaručujú pohodlné sedenie. CASTEL zaujme svojím prešívaným operadlom, ktoré zdôrazňuje mäkkosť látky použitej na čalúnenie nábytku. Rám, ktorý drží ponúkané kreslo, sa skladá z úzkych nôh z čiernej práškovo lakovanej ocele. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 71 cm
- hĺbka: 79 cm
- výška: 97 cm
- výška sedu: 44 cm

| Farba | horčicová |
|---|---|
| Výška | 97 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 46 cm |
| Šírka | 71 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 79 cm |







