Pozývame vás na objavovanie jedinečného kresla, ktoré poskytuje bezkonkurenčné pohodlie vo chvíľach relaxácie a odpočinku. Relaxačkné kreslo AMARO čalúnené látkou Vardo je kombináciou elegancie, štýlu a pohodlia. viac
Pozývame vás na objavovanie jedinečného kresla, ktoré poskytuje bezkonkurenčné pohodlie vo chvíľach relaxácie a odpočinku. Relaxačkné kreslo AMARO čalúnené látkou Vardo je kombináciou elegancie, štýlu a pohodlia.
Látka Vardo s menčestrovou úpravou poteší svojou mäkkosťou a potešením na dotyk, zvyšuje pohodlie pri používaní. Vďaka odolnej konštrukcii si kreslo zachová svoj dokonalý vzhľad po mnoho rokov. Drevené nohy dodávajú kreslu prirodzený pôvab a zaručujú stabilnú oporu. Vďaka tomu nábytok skvele zapadne do moderných aj klasickejších interiérových aranžmá a dodáva im jedinečný charakter. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka 70 cm
- hĺbka 80 cm
- výška 97 cm
- výška sedu 45 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 97 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 80 cm |









