Kreslo CROWN je luxusné a elegantné kreslo, ktoré skvele zapadne do glamour interiérov. Bude perfektným nábytkom do obývacej miestnosti, spálne, elegantnej šatne aj modernej čakárne. viac
Kreslo CROWN je luxusné a elegantné kreslo, ktoré skvele zapadne do glamour interiérov. Bude perfektným nábytkom do obývacej miestnosti, spálne, elegantnej šatne aj modernej čakárne. Poskytne relaxáciu po náročnom pracovnom dni a spolu s malým konferenčným stolíkom vytvorí pohodlný relaxačný kútik.
Čierne kreslo CROWN je čalúnené zamatom, ktorý je mäkký a príjemný na dotyk. Základom konštrukcie kresla sú zlaté, chrómované oceľové nohy, vďaka ktorým sa krásne lesknú. Nízke operadlo kresla s vertikálnym prešívaním má zaoblený tvar a skvele zapadá do moderných interiérových trendov. Dizajn nábytku nezahltí interiér, ale stáva sa dokonalou dekoráciou.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška: 80 cm
- výška sedu: 45 cm
- šírka: 78 cm
- hĺbka: 72 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 80 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 78 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 72 cm |



