Loftové kreslo VOLKER je pohodlný kus nábytku, ktorý je dokonalým riešením pre štýlové a elegantné interiéry, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších užívateľov. viac
Loftové kreslo VOLKER je pohodlný kus nábytku, ktorý je dokonalým riešením pre štýlové a elegantné interiéry, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších užívateľov. Kreslo do obývacej miestnosti je vyrobené z kvalitnej odolnej látky v módnej a elegantnej sivej farbe a má stabilnú základňu z čiernej práškovo lakovanej ocele. Obývacie kreslo VOLKER s pohodlným sedákom a mäkkým operadlom spríjemní každý okamih relaxácie v obývacej miestnosti. Kreslo Volker je kus nábytku, ktorý vás láka prísľubom pohodlného odpočinku. Jeho moderný a útulný design dokonale zapadne do každého moderného minimalistického interiéru. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 75 cm
- hĺbka: 88 cm
- výška: 85 cm
- výška sedu: 52 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedu | 52 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 88 cm |





