Elegantné čalúnené kreslo bezpochyby spestrí vzhľad každej zariadenej obývacej miestnosti alebo pracovne. Zaujme svojim krásnym vzhľadom a určite poteší každého milovníka efektných a zároveň mimoriadne pohodlných kresiel, ktoré svojim kúzlom priťahujú pozornosť. viac
Elegantné čalúnené kreslo bezpochyby spestrí vzhľad každej zariadenej obývacej miestnosti alebo pracovne. Zaujme svojim krásnym vzhľadom a určite poteší každého milovníka efektných a zároveň mimoriadne pohodlných kresiel, ktoré svojim kúzlom priťahujú pozornosť. Sedieť v tomto kresielku je naozaj príjemné, takže môžete relaxovať pri čítaní dobrej knihy a popíjať šálku svojej obľúbenej kávy alebo čaju. Možno doplniť o pohovku ELENA, s ktorou všetko krásne zladíte. Čalúnené je kvalitnou látkou zvanou LINEA 10. Látkou veľmi príjemnou na dotyk. Stabilitu zaistia bukové nôžky.
Dodávané v čiastočnom demonte, stačí naskrutkovať nožičky. Nosnosť kresla je 130 kg, jeho samotná váha 15 kg.
Rozmery:
- výška 90 cm
- výška sedu 42 cm
- šírka 76 cm
- hĺbka sedu 55 cm
- celková hĺbka 75 cm
- výška nôh 24 cm
| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 90 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Celková hĺbka | 75 cm |
| Šírka | 76 cm |
| Nôžky | bukové |
| Nosnosť | 130 kg |
| Distribútor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |







