Kreslo GRIFON 2 v škandinávskom štýle je dokonalým nábytkom pre ľudí, ktorí hľadajú funkčné, ale elegantné a štýlové kreslo do svojho interiéru. Kreslo je čalúnené boucle látkou v módnej krémovej farbe, ktorá sa hodí k väčšine súčasných aranžmá. Čalúnené kreslo GRIFON 2 má štyri nohy z masívneho dreva v prírodnej farbe. Čalúnené kreslo bude atraktívnym doplnkom interiéru a doplnkom moderného štýlu. Montáž je veľmi jednoduchá, stačí spojiť sedaciu časť s nožičkami.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška: 78 cm
- výška sedu: 45 cm
- šírka: 77 cm
- hĺbka: 67 cm

Parametre
| Farba | krémová |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 56 cm |
| Šírka sedu | 51 cm |
| Šírka | 77 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 67 cm |






