Kreslo MARVEL je ozdobne prešívaný kus nábytku pre zvýšenie elegantného charakteru interiéru. Model MARVEL, tvarom pripomínajúci ušiak, je masívnym kusom nábytku so zaoblenými hranami. viac
Kreslo MARVEL je ozdobne prešívaný kus nábytku pre zvýšenie elegantného charakteru interiéru. Model MARVEL, tvarom pripomínajúci ušiak, je masívnym kusom nábytku so zaoblenými hranami, ktorého sedák je vyplnený mäkkým vankúšom s patričnou pružnosťou. V prezentovanom kresle sa môžete pohodlne oprieť a položiť ruky na podrúčky. Moderný model skvele poslúži v čítacom kútiku, kancelárii, ale aj v obývacej miestnosti v relaxačnej časti. MARVEL stojí na nízkej základni tvorenej štyrmi nohami z masívneho dreva namoreného na čierno. Nábytok je určený na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 75 cm
- hĺbka: 83 cm
- výška: 103 cm
- výška sedu: 50 cm

| Farba | bordová |
|---|---|
| Výška | 103 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 83 cm |









