Kresielko šikovne zapadne do každého interiéru, kde ho obohatí svojimi tvarmi a vysokým komfortom na sedenie. Klasika, elegancia a jednoduchosť je návrhom pre všetkých milovníkov skromného a zároveň nesmierne okúzľujúceho designu. Kreslo sa hodí do každého interiéru a dodá mu jedinečný charakter. viac
Klasika, elegancia a jednoduchosť je návrhom pre všetkých milovníkov skromného a zároveň nesmierne okúzľujúceho designu. Kreslo sa hodí do každého interiéru a dodá mu jedinečný charakter. Pohodlné kreslo je výbornou voľbou do obývacej miestnosti, spálne, ale taktiež nájde svoje uplatnenie v útulnej kaviarni, recepcii, kancelárii. Svoje miesto si nájde aj v pokojnom kútiku s dobrou knihou. Silný polstrovaný podsedák, chrbtová opierka aj opierky na ruky s pozdĺžnymi detailmi, poskytnú veľké pohodlie.
Čalúnené je kvalitnou látkou zvanou AMORE 19. Jedná sa o textíliu podobnú plyšu s krátkym vlasom, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným povrchom. O stabilitu sa postarajú pevné bukové nohy.
Dodávané v čiastočnom demontovanom stave. Nosnosť kresielka je 120 kg, jeho samotná váha 15 kg.
Rozmery:
- výška 91 cm
- výška sedu 45 cm
- šírka 83 cm
- hĺbka sedu 55 cm
- hĺbka 92 cm
| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 91 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Celková hĺbka | 92 cm |
| Šírka | 83 cm |
| Podnož | buk |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |












