SOFT 2 je kreslo upravené v modernistickom štýle. Skvele sa bude vynímať v moderných interiéroch, ale aj v klasických priestoroch, ktorým dodá originálny ráz. viac
SOFT 2 je kreslo upravené v modernistickom štýle. Skvele sa bude vynímať v moderných interiéroch, ale aj v klasických priestoroch, ktorým dodá originálny ráz. Kreslo s podrúčkami je čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou svetlo sivou látkou, ktorá interiér opticky mierne presvetlí. Model SOFT 2 je umiestnený na podnoži v tvare sklznice z čiernej práškovo lakovanej ocele - je odolná proti mechanickému poškodeniu a má nadpriemernú stabilitu. Pohodlné kreslo vnesie do priestoru obývacej miestnosti závan novosti a sviežosti. Určené na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 46 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 81 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hĺbka sedu | 43 cm |
| Šírka sedu | 44 cm |
| Šírka | 69 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 76 cm |