Moderné kreslo TYRION je čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou zamatovou látkou bordovej farby, ktorá sa stále častejšie objavuje v interiérovom dizajne. viac
Moderné kreslo TYRION je čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou zamatovou látkou bordovej farby, ktorá sa stále častejšie objavuje v interiérovom dizajne. Operadlo a sedák majú ozdobné prešívanie, ktoré mu dodáva elegantný a atraktívny vzhľad. Základ tvoria štyri čierne kovové nohy. Kreslo bude ideálnym riešením do loftového a okúzľujúceho interiéru, dokonale sa hodí k lesklým zariaďovacím prvkom. Kreslo TYRION je perfektné kreslo do obývačky. Umožní vám vytvoriť príjemný relaxačný kútik av kombinácii s pohovkou alebo konferenčným stolíkom vytvorí vaše obľúbené miesto na trávenie času s obľúbenou knihou alebo pri sledovaní televízie. Model TYRION je určený na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 75 cm
- hĺbka: 86 cm
- výška: 91 cm
- výška sedu: 45 cm

| Farba | bordová |
|---|---|
| Výška | 91 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 86 cm |
















