Kreslo ušiak TYRION je kus nábytku, ktorý by nemal chýbať v obývacej miestnosti. Prezentované kreslo do obývacej miestnosti je kreslo čalúnené mäkkým a na dotyk príjemným zamatom v krásnej a módne námorníckej modrej farbe. viac
Kreslo ušiak TYRION je kus nábytku, ktorý by nemal chýbať v obývacej miestnosti. Prezentované kreslo do obývacej miestnosti je kreslo čalúnené mäkkým a na dotyk príjemným zamatom v krásnej a módnej námorníckej modrej farbe. Zamatová látka mierne mení svoj odtieň v závislosti od usporiadania štetín a na slnku sa mierne trblieta, čo do interiéru vnáša efekt luxusu a elegancie. Kreslo ušiak má tiež ozdobné prešívanie na operadle a sedáku, ktoré tiež dodáva kúzlo. Kreslo ušiak TYRION je vybavené čiernymi kovovými nohami, ktoré sa krásne kombinujú s farbou čalúnenie a zároveň kreslo krásne vyzerá v loftových a glamour interiéroch. Model TYRION je určený na svojpomocnú montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 75 cm
- hĺbka: 86 cm
- výška: 91 cm
- výška sedu: 45 cm

| Farba | modrá |
|---|---|
| Výška | 91 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 86 cm |

















