Jedálenské kreslo K581 - kombinácia štýlu a funkčnosti. Kresielko K581 je produkt, ktorý sa vymyká klasickým riešením. Otočný dizajn poskytuje voľnosť pohybu, takže každý okamih strávený pri jedálenskom stole je pohodlnejší. Mäkký, čalúnený sedák v jemnom béžovom odtieni zaisťuje pohodlie pri používaní. viac
Jedálenské kreslo K581 - kombinácia štýlu a funkčnosti. Kresielko K581 je produkt, ktorý sa vymyká klasickým riešením. Otočný dizajn poskytuje voľnosť pohybu, takže každý okamih strávený pri jedálenskom stole je pohodlnejší. Mäkký, čalúnený sedák v jemnom béžovom odtieni zaisťuje pohodlie pri používaní. Ergonomický tvar podporuje chrbát a zaisťuje pohodlie pri práci, odpočinku alebo jednaní.
Štýl, ktorý upúta pozornosť. Otočná základňa v zaoblenom štýle dodáva stoličke ľahký a moderný charakter. Pevná konštrukcia z odolných materiálov zaisťuje stabilitu a dlhodobé používanie. Vďaka neutrálnej farbe sa stolička perfektne hodí do rôznych interiérov a dodáva im triedu a harmóniu.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka 63 cm
- hĺbka 62 cm
- výška 82 cm
- výška sedu 48 cm

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 82 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 45 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |



















