Detské kreslo Bingo je nielen pohodlným miestom na sedenie, ale aj farebným akcentom, ktorý podnecuje fantáziu. Rozprávkový motív alebo vesmírny vzor dodajú miestnosti jedinečný charakter a každý okamih pri písacom stole bude príjemnejší. viac
Detské kreslo Bingo je nielen pohodlným miestom na sedenie, ale aj farebným akcentom, ktorý podnecuje fantáziu. Rozprávkový motív alebo vesmírny vzor dodajú miestnosti jedinečný charakter a každý okamih pri písacom stole bude príjemnejší.
Prispôsobené potrebám rastúceho prieskumníka. Nastavenie výšky umožňuje dokonalé prispôsobenie sedu výške vášho dieťaťa. Ergonomická chrbtová opierka zaisťuje správne držanie tela pri učení a kreslení a otočná základňa s kolieskami uľahčuje pohyb bez námahy.
Odolnosť a bezpečnosť po celé roky. Odolné čalúnenie s farebnou potlačou je odolné voči každodennému používaniu a ľahko sa čistí. Pevná podnož zaisťuje stabilitu a zaoblené hrany zvyšujú bezpečnosť - ideálne pre aktívne deti.
Nosnosť:
- 70 kg
Rozmery:
- šírka: 39 cm
- hĺbka: 48 cm
- výška: 79-90 cm
- výška sedu: 41-52 cm
Maximálna nosnosť: 80 kg
Materiál:
- látka
- polypropylén
- plastové kolieska
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 90 cm, 79 cm |
| Výška sedu | 41 cm, 52 cm |
| Hĺbka sedu | 35 cm |
| Šírka sedu | 39 cm |
| Šírka | 39 cm |
| Nosnosť | 70 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 48 cm |










