Detské otočné kreslo Orion je dokonalou kombináciou moderného designu, funkčnosti a pohodlia, ktoré sa bude dobre vynímať v detskej miestnosti. Dostupné farby vám umožnia zladiť ho s vašim interiérom a dodať mu jemný a útulný charakter. viac
Detské otočné kreslo Orion je dokonalou kombináciou moderného designu, funkčnosti a pohodlia, ktoré sa bude dobre vynímať v detskej miestnosti. Dostupné farby vám umožnia zladiť ho s vašim interiérom a dodať mu jemný a útulný charakter.
Ergonomický strih pre úplné pohodlie. Nastavenie výšky sedadla vám umožní dokonale prispôsobiť stoličku pracovnému stolu a zaistiť pohodlnú pozíciu aj počas hrania alebo štúdia. Otočný dizajn a gumové kolieska umožňujú voľný pohyb a zároveň chránia podlahu pred poškriabaním.
Pevná konštrukcia na nadchádzajúce roky. Robustná kovová podnož zaisťuje stabilitu a odolnosť, zatiaľ čo vysoko kvalitné čalúnenie je odolné voči každodennému používaniu a ľahko sa udržuje. Starostlivo spracované detaily a moderná povrchová úprava zaistí, že si kreslo zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu.
Nosnosť:
- 80 kg
Rozmery:
- šírka: 46 cm
- hĺbka: 55 cm
- výška: 89-99 cm
- výška sedu: 48-58 cm
Materiál:
- látka
- polypropylén
Ďalšie informácie:
- maximálna nosnosť: 80 kg
- gumové kolieska
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 99 cm, 89 cm |
| Výška sedu | 48 cm, 58 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 46 cm |
| Šírka | 46 cm |
| Nosnosť | 80 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |









