Otočné kreslo NANI je perfektným riešením do dievčenskej miestnosti, ktorá vďaka nemu získa sladké kúzlo. Operadlo kresla je čalúnené sieťovinou, sedák je potiahnutý vzdušnou membránovou látkou. viac
Otočné kreslo NANI je perfektným riešením do dievčenskej miestnosti, ktorá vďaka nemu získa sladké kúzlo. Operadlo kresla je čalúnené sieťovinou, sedák je potiahnutý vzdušnou membránovou látkou. Tým je zaistené lepšie odvetrávanie ako v prípade látkových tkanín, čo zabraňuje prehriatiu dieťaťa pri sedení v teplých dňoch. Stolička NANI je vybavená funkciou otáčania okolo vlastnej osi a nastavením výšky sedadla, čo umožňuje ľahké prispôsobenie stoličky výške dieťaťa a zaisťuje maximálne pohodlie pri sedení pri písacom stole. Absencia podrúčiek umožňuje ľahko zasunúť stoličku pod stôl, aj keď má stôl zásuvku. Základňa detskej stoličky má plastové kolieska, ktoré sú vhodné na mäkké povrchy ako sú koberce, v prípade drevených podláh alebo panelov voľte radšej gumové kolieska, aby ste podlahu nepoškriabali.
Vlastnosti produktu:
- kreslo čalúnené membránou a sieťovinou,
- ružová farba,
- základný mechanizmus,
- nastaviteľná výška sedadla,
- žiadne podrúčky,
- opierka nôh,
- vrátane plastových koliesok,
- možnosť dokúpenia gumových kolies,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 52 cm
- hĺbka: 56 cm
- výška: 85 - 95 cm
- výška sedu: 43 - 53 cm

| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 85 cm, 95 cm |
| Výška sedu | 43 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 52 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 56 cm |













