Stolička K365 má prešívané operadlo, ktoré dodáva kúzlo a sofistikovaný vzhľad. Stolička čalúnená látkou je perfektným riešením pre očarujúcu obývaciu miestnosť a jedáleň. viac
Stolička K365 má prešívané operadlo, ktoré dodáva kúzlo a sofistikovaný vzhľad. Stolička čalúnená látkou je perfektným riešením pre očarujúcu obývaciu miestnosť a jedáleň. Dobre poslúži aj ako stolička do sofistikovaného kozmetického salónu alebo čakárne.
Stolička K365 je pohodlná čalúnená stolička, ktorej jemne zaoblené operadlo umožňuje dostatočnú oporu chrbta a zaisťuje vysoký komfort pri sedení pri stole. Stolička je čalúnená zamatovou látkou v módnej čiernej farbe. Nohy stoličky sú vyrobené z ocele s čiernou práškovou farbou. Dodávame v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 90 cm
- výška sedu 46 cm
- šírka 52 cm
- hĺbka 57 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 90 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 52 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 57 cm |









