Čalúnená stolička K366 s aerodynamickým tvarom operadla vyzerá mimoriadne efektne. Krásne sa snúbi s očarujúcim alebo klasickým nábytkom a dodá interiéru eleganciu a luxusné remeselné spracovanie. viac
Čalúnená stolička K366 s aerodynamickým tvarom operadla vyzerá mimoriadne efektne. Krásne sa snúbi s očarujúcim alebo klasickým nábytkom a dodá interiéru eleganciu a luxusné remeselné spracovanie. Jedálenská stolička K366 je čalúnená bordovou zamatovou látkou, ktorá je výnimočne mäkká a dokonale zvýrazní farbu. Bordová farba je spojená s luxusom, krásne sa kombinuje so zlatými doplnkami. Nohy stoličky sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele, vysoko odolné proti mechanickému poškodeniu a korózii. Dodávame v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 92 cm
- výška sedu 46 cm
- šírka 52 cm
- hĺbka 58 cm

| Farba | bordová |
|---|---|
| Výška | 92 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 46 cm |
| Šírka | 52 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 58 cm |








