Zamatová stolička K366 s neobvyklým tvarom dokonale kombinuje moderný štýl s Ludwikovou klasikou. Ozdobné operadlo má štýlové prešívanie, ktoré dodáva nábytku eleganciu. viac
Zamatová stolička K366 s neobvyklým tvarom dokonale kombinuje moderný štýl s Ludwikovou klasikou. Ozdobné operadlo má štýlové prešívanie, ktoré dodáva nábytku eleganciu. Je obojstranne čalúnená zamatovou látkou, ktorá sa pri odraze svetla efektne leskne a podčiarkuje luxusný charakter stoličky K366 VELVET. Nohy sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele, vysoko odolné proti mechanickému poškodeniu a korózii, zaisťujúce dlhodobé používanie nábytku. Dodávame v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 92 cm
- výška sedu 46 cm
- šírka 52 cm
- hĺbka 58 cm

Parametre
| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 92 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 46 cm |
| Šírka | 52 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 58 cm |
Stiahnúť








