Čalúnené kreslo K373 s neobvyklým tvarom sa skvele hodí do moderných aj rustikálnych interiérov. Krásne sa bude hodiť k drevenému alebo mramorovému stolu. viac
Čalúnené kreslo K373 s neobvyklým tvarom sa skvele hodí do moderných aj rustikálnych interiérov. Krásne sa bude hodiť k drevenému alebo mramorovému stolu a zaistí pohodlné posedenie pri rodinných večerách. Čalúnené kreslo K373 je čalúnené látkou, vysoko odolnou proti oderu a vyblednutiu farieb. Béžová farba interiér opticky rozžiari a klenuté operadlo mu dodá ľahko moderný dizajn. Kovové nohy s práškovým nástrekom dodávajú nábytku nielen stabilitu, ale ich vzhľad dodáva nábytku ľahkosť a jemnosť. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 77 cm
- výška sedu 47 cm
- šírka 51 cm
- hĺbka 57 cm

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hĺbka sedu | 45 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 57 cm |












