Čalúnené kreslo COLIN krásne splynie s moderným vybavením kancelárie. Kreslo COLIN je čalúnené látkou v sivej farbe s vysokou odolnosťou proti oderu. viac
Čalúnené kreslo COLIN krásne splynie s moderným vybavením kancelárie. Kreslo COLIN je čalúnené látkou v sivej farbe s vysokou odolnosťou proti oderu. Počítačová stolička je vybavená mechanizmom TILT, umožňujúcim plynulé nastavenie výšky sedadla, aretáciu operadla vo zvislej polohe, voľné hojdanie a otáčanie okolo vlastnej osi. Kreslo sa skvele hodí ako do firemnej kancelárie, tak na domáci stôl.
Vlastnosti produktu
- kancelárska stolička čalúnená látkou,
- sivá farba,
- pohodlné podrúčky,
- TILT mechanizmus,
- vrátane koliesok pre mäkké povrchy,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 62 cm
- výška: 102 - 110 cm
- výška sedu: 42 - 50 cm

Parametre
| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 110 cm, 102 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 42 cm |
| Hĺbka sedu | 49 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |
Stiahnúť
Bezpečnostné pokyny pre používanie kancelárske stoličky.pdf (pdf, 30.4 kB)









