Elegantné kreslo IGNAZIO je čalúnené čiernou ekokožou, jeho operadlo je vyrobené z ohýbanej preglejky vo farbe orecha. Vďaka tejto kombinácii je kreslo mimoriadne efektívne a elegantné, ideálne ako do firemnej kancelárie, tak do domácej kancelárie. viac
Elegantné kreslo IGNAZIO je čalúnené čiernou ekokožou, jeho operadlo je vyrobené z ohýbanej preglejky vo farbe orecha. Vďaka tejto kombinácii je kreslo mimoriadne efektívne a elegantné, ideálne ako do firemnej kancelárie, tak do domácej kancelárie a poskytuje každému pohodlie a bezpečie pri používaní. Základňa je vyrobená z chrómovanej ocele, vybavená kolieskami. Kancelárske kreslo IGNAZIO je vybavené TILT mechanizmom, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla, nastavenie sklonu operadla, otáčanie okolo vlastnej osi a hojdanie. Takéto vybavenie bude užitočné nielen v práci, ale aj pri hraní na počítači.
Vlastnosti produktu
- čalúnená čiernou ekokožou,
- prvky z ohýbanej preglejky vo farbe orech,
- TILT mechanizmus,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- možnosť hojdania,
- nastaviteľná výška sedadla,
- čalúnené podrúčky,
- vrátane plastových koliesok,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 119 - 129 cm
- výška sedu: 50 - 60 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 129 cm, 119 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 60 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |




















