Elegantná kancelárska stolička IGNAZIO je čalúnená krémovou ekokožou, jej operadlo je vyrobené z ohýbanej preglejky vo farbe orech. Vďaka tejto kombinácii materiálov pôsobí kreslo mimoriadne pôsobivo a elegantne, perfektne sa hodí ako do firemnej kancelárie, tak do domácej kancelárie.
Parametre
| Farba | čierna, krémová |
|---|---|
| Výška | 129 cm, 119 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 60 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |
Stiahnúť
Bezpečnostné pokyny pre používanie kancelárske stoličky.pdf (pdf, 30.4 kB)




















