Kancelárska stolička BILBO je dokonalou kombináciou vycibreného dizajnu a funkčnosti, ideálna do elegantnej kancelárie alebo domácej pracovne. V orechovej farbe s čiernymi prvkami pôsobí toto kreslo elegantne a moderne. viac
Kancelárska stolička BILBO je dokonalou kombináciou vycibreného dizajnu a funkčnosti, ideálna do elegantnej kancelárie alebo domácej pracovne. V orechovej farbe s čiernymi prvkami pôsobí toto kreslo elegantne a moderne.
Jej konštrukcia je založená na základnom mechanizme, ktorý poskytuje jednoduché a efektívne nastavenie výšky sedadla, čo používateľovi umožňuje nastaviť si stoličku podľa svojich individuálnych preferencií a poskytuje optimálnu oporu pre chrbticu.
Kreslo je vyrobené z vysoko kvalitnej ohýbanej preglejky a ekologickej kože, ktorá zaručuje nielen odolnosť, ale aj ľahkú údržbu a elegantný vzhľad.
Vďaka ergonomickému dizajnu zaisťuje BILBO pohodlie aj pri dlhom sedení, ktoré je kľúčové pre efektivitu kancelárskej práce. Pevná konštrukcia a starostlivé spracovanie robia z tohto kresla nielen praktickú pomôcku, ale aj štýlový prvok dizajnu interiéru.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 72 - 82 cm
- výška sedu 43 - 53 cm
- hĺbka 55 cm
- šírka 55 cm
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 82 cm, 72 cm |
| Výška sedu | 43 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |
















