Kresielko SCAMPI - pohodlie a dizajn v dokonalej harmónii. Kreslo SCAMPI je pozvánkou na každodenný odpočinok v elegantnom prevedení. Otočná funkcia zaisťuje pohodlie pri používaní a látka HAVANA kombinuje príjemnú mäkkosť s odolnosťou. viac
Kresielko SCAMPI - pohodlie a dizajn v dokonalej harmónii. Kreslo SCAMPI je pozvánkou na každodenný odpočinok v elegantnom prevedení. Otočná funkcia zaisťuje pohodlie pri používaní a látka HAVANA kombinuje príjemnú mäkkosť s odolnosťou. Čierny práškovo lakovaný oceľový podstavec zaručuje stabilitu a zdôrazňuje moderný charakter nábytku.
Pohodlie, ktoré nemožno nahradiť. Široký sedák, tvarované operadlo a na dotyk príjemné čalúnenie vytvárajú ideálne podmienky na relaxáciu. SCAMPI je ideálny na večerné čítanie, prácu s notebookom alebo relaxáciu po náročnom dni. Otočná funkcia umožňuje upraviť polohu bez toho, aby ste museli posúvať nábytok.
Čierno práškovo lakovaná oceľová základňa zaručuje trvanlivosť a odolnosť pri každodennom používaní. Vďaka vysoko kvalitným materiálom kreslo nielen vyzerá štýlovo, ale aj zostáva spoľahlivé po dlhú dobu.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 97 cm
- výška sedu 46 cm
- šírka 75 cm
- hĺbka 86 cm
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | cappuccino |
|---|---|
| Výška | 97 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hĺbka sedu | 56 cm |
| Šírka sedu | 53 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 86 cm |





















