Čalúnené kreslo FRANCO je ponuka určená ľuďom, ktorí oceňujú moderné a funkčné riešenia, ktoré uľahčujú relaxáciu doma. Univerzálna farba umožňuje flexibilné usporiadanie interiéru podľa individuálnych preferencií každého používateľa. viac
Čalúnené kreslo FRANCO je ponuka určená ľuďom, ktorí oceňujú moderné a funkčné riešenia, ktoré uľahčujú relaxáciu doma. Univerzálna farba umožňuje flexibilné usporiadanie interiéru podľa individuálnych preferencií každého používateľa. Model FRANCO je vyrobený z látky, ktorá je príjemná na dotyk a zaisťuje skvelý komfort používania, čo je bezpochyby spokojnosť mnohých zákazníkov. Vďaka funkcii otáčania poskytuje kreslo nielen pohodlné miesto na odpočinok, ale tiež umožňuje ľahké prispôsobenie polohy sedenia vašim potrebám, čo z neho robí ideálny kus nábytku na každodenné použitie. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka 80 cm
- hĺbka 83 cm
- výška 104 cm
- výška sedu 45 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 104 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 54 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 83 cm |























