Kreslo LOBSTER zaujme nielen svojim vzhľadom, ale taktiež poskytuje bezkonkurenčný komfort pri relaxácii. Jej ergonomický tvar a mäkké, pohodlné čalúnenie zaručujú relaxačný zážitok aj po dlhom dni. viac
Kreslo LOBSTER zaujme nielen svojim vzhľadom, ale taktiež poskytuje bezkonkurenčný komfort pri relaxácii. Jej ergonomický tvar a mäkké, pohodlné čalúnenie zaručujú relaxačný zážitok aj po dlhom dni. Tento jedinečný kus nábytku vnáša do každého interiéru notu elegancie a modernosti a poteší nielen svojim štýlom, ale aj bezkonkurenčným komfortom. Kreslo je dokonalou kombináciou originálneho designu a materiálov najvyššej kvality. Čalúnenie tohto jedinečného kresla je vysoko kvalitné a príjemné na dotyk. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka 90 cm
- hĺbka 97 cm
- výška 92 cm
- výška sedu 45 cm

| Farba | škoricová |
|---|---|
| Výška | 92 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 97 cm |






















