Hľadáte kreslo, ktoré dodá interiéru punc elegancie a zaistí komfort používania počas dlhej pracovnej doby? Máme skvelú ponuku - kancelársku stoličku THOMAS, ktorá kombinuje štýl, funkčnosť a ergonómiu. viac
Hľadáte kreslo, ktoré dodá interiéru punc elegancie a zaistí komfort používania počas dlhej pracovnej doby? Máme skvelú ponuku - kancelársku stoličku THOMAS, ktorá kombinuje štýl, funkčnosť a ergonómiu.
Vyrobené z vysoko kvalitnej perforovanej ekokože zaručuje bezkonkurenčný komfort sedenia. Vďaka perforovanej štruktúre poskytuje stolička dostatočné vetranie, ktoré účinne zabraňuje prehriatiu tela, čo je dôležité najmä pri intenzívnej práci. Mechanizmus TILT vám umožňuje voľne sa hojdať, čo vám umožňuje relaxovať a odpočívať pri intenzívnych povinnostiach. Univerzálne farby kresla THOMAS navyše skvele zapadnú do každého interiéru a dodajú mu elegantný charakter.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 115-122 cm
- výška sedu: 50-57 cm
Materiál:
- ekokoža
- perforovaná ekokoža
- polypropylén
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 115 cm, 122 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 57 cm |
| Hĺbka sedu | 48 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |
