Kreslo MERRY je kus nábytku, ktorý sa vyznačuje ako funkčnosťou, tak elegantným štýlom. Kreslo je čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou látkou v módnom krémovom odtieni. viac
Kreslo MERRY je kus nábytku, ktorý sa vyznačuje ako funkčnosťou, tak elegantným štýlom. Kreslo je čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou látkou v módnom krémovom odtieni. Vysoké operadlo zaisťuje pohodlný odpočinok a stabilnú oporu chrbtice, vďaka čomu je kreslo MERRY ideálne na čítanie, sledovanie televízie alebo relaxáciu. Kreslo je navyše vybavené dvoma vankúšmi v rovnakej farbe a látke ako čalúnenie, ktoré zvyšujú komfort sedenia. Štyri čierne oceľové nohy s práškovým nástrekom dodávajú kreslu elegantný a moderný charakter a zároveň zaisťujú stabilitu a bezpečnosť používania. Kreslo MERRY je preto ideálnym riešením pre ľudí, ktorí si cenia ako pohodlie, tak štýlový vzhľad nábytku vo svojom dome alebo kancelárii. Dodávané v demotne.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška: 95 cm
- výška sedu: 43 cm
- šírka: 64 cm
- hĺbka: 90 cm

| Farba | krémová |
|---|---|
| Výška | 95 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Šírka sedu | 63 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 90 cm |



