Krásna stolička K337 je zaujímavým vybavením, ktoré vám pomôže vyzdobiť vašu terasu, jedáleň, obývaciu miestnost alebo spálňu. Stolička má čierne oceľové nohy a sedák z prírodného ratanu. viac
Krásna stolička K337 je zaujímavým vybavením, ktoré vám pomôže vyzdobiť vašu terasu, jedáleň, obývaciu miestnosť alebo spálňu. Stolička má čierne oceľové nohy a sedák z prírodného ratanu. Kombinácia oceľových nôh a ratanového sedadla je moderná, ale univerzálna kombinácia. Ratan je extrémne odolný materiál odolný voči vlhkosti. Vďaka kombinácii štruktúr stoličky K337 skvele zapadne do miestnosti zariadenej v modernom, škandinávskom alebo exotickom štýle. Sedák má jednoduchý, ale efektný tvar. Dodá miestnosti charakter, funkčnosť a vizuálne teplo. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 90 cm
- výška sedu 46 cm
- šírka 44 cm
- hĺbka 55 cm

| Farba | přírodní |
|---|---|
| Výška | 90 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 44 cm |
| Šírka | 44 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |











