Kresielko K400 sa bude skvele vynímať na terase, v záhrade alebo v altánku. Tvarované kreslo so zaobleným operadlom a praktickými bočnicami vám umožní voľne sa natiahnuť na účely relaxácie. viac
Kresielko K400 sa bude skvele vynímať na terase, v záhrade alebo v altánku. Tvarované kreslo so zaobleným operadlom a praktickými bočnicami vám umožní voľne sa natiahnuť na účely relaxácie. Sedák má mäkký a pružný vankúš čalúnený látkou, ktorý zaručuje pohodlie aj pri dlhom sedení. Korpus nábytku je vyrobený zo syntetického ratanu v prírodnej farbe, ktorý podčiarkne útulný štýl otvoreného priestoru. Model K400 je podoprený na odolnom a stabilnom ráme z ocele s čiernou práškovou farbou. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 74 cm
- výška sedu 43 cm
- šírka 55 cm
- hĺbka 52 cm

| Farba | přírodní |
|---|---|
| Výška | 74 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 44 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 52 cm |









