Kresielko K336 je mimoriadne pôsobivý kus nábytku, pri ktorého výrobe sú použité zaujímavé materiály. Výrobok tvoria originálne nohy z práškovo lakovanej ocele a vkusný sedák z prírodného ratanu v dvoch farbách. viac
Kresielko K336 je mimoriadne pôsobivý kus nábytku, pri ktorého výrobe sú použité zaujímavé materiály. Výrobok tvoria originálne nohy z práškovo lakovanej ocele a vkusný sedák z prírodného ratanu v dvoch farbách. Efektný sedák má kostru z ratanu vo svetlom odtieni. Jeho výplňou je krásny vrkoč z ratanu tmavšej farby. Kombinácia prírodného odtieňa ratanu s čiernymi nožičkami je nadčasová a univerzálna kombinácia. Kresielko K336 je vybavené praktickými podrúčkami. Na zaistenie pohodlia pri používaní je kreslo dodávané s vankúšom krémovej farby. Výrobok sa bude skvele vynímať vo svetlom obývacej miestnosti plnej rastlín, na terase alebo v záhrade. Dodávané v demonte.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 89 cm
- výška sedu 48 cm
- šírka 64 cm
- hĺbka 64 cm

| Farba | přírodní |
|---|---|
| Výška | 89 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 48 cm |
| Šírka sedu | 43 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 64 cm |










