ARSEN je kreslo určené na dlhé hodiny práce pri stole. Kreslo má mechanizmus TILT a nastaviteľnú opierku chrbta. Opierku hlavy je možné tiež nastaviť podľa vašich preferencií. viac
Kreslo ARSEN je pohodlné a funkčné kreslo s mnohými možnosťami, ako ľubovoľne prispôsobiť nábytok individuálnym potrebám používateľa a zaistiť správne držanie tela. Je vybavené mechanizmom TILT, ktorý umožňuje voľné nastavenie výšky sedadla, aretáciu operadla vo zvislej polohe, hojdanie a otáčanie a možnosť nastavenia bodu opierky chrbta je doplnkovou funkciou, ktorá podoprie chrbát vo vhodnej výške. Profilovaná opierka hlavy navyše odľahčí krčným svalom a podrúčky ramenným svalom.
Kreslo ARSEN je čalúnené látkou, ktorá zaisťuje voľné prúdenie vzduchu a zabraňuje prilepeniu tela aj v teplejších dňoch. Podnož stoličky v tvare kríža má plastové kolieska. Kreslo sa svojim štýlom hodí do moderných kancelárskych interiérov.
Vlastnosti produktu
- funkčná kancelárska stolička,
- sedák čalúnený látkou v sivej farbe,
- opierka chrbta a hlavy čalúnená sieťovinou,
- mechanizmus TILT,
- nastavenie výšky sedadla,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- možnosť hojdania,
- pevné podrúčky,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 65 cm
- výška: 113 - 124 cm
- výška sedu: 44 - 55 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 113 cm, 124 cm |
| Výška sedu | 44 cm, 55 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 49 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 65 cm |




















