Predstavujeme kancelársku stoličku NEGRO, ktorá kombinuje inovatívne ergonomické riešenia s vysokou kvalitou spracovania. Otočné kreslo NEGRO je dokonalou kombináciou pohodlia a funkčnosti a elegantným prvkom každej kancelárie. viac
Predstavujeme kancelársku stoličku NEGRO, ktorá kombinuje inovatívne ergonomické riešenia s vysokou kvalitou spracovania. Otočné kreslo NEGRO je dokonalou kombináciou pohodlia a funkčnosti a elegantným prvkom každej kancelárie.
Je vybavená mechanizmom TILT, ktorý vám umožňuje ľubovoľne sa nakláňať dozadu, čo vám umožňuje dočasne relaxovať pri intenzívnych kancelárskych povinnostiach. Nastaviteľná opierka hlavy umožňuje nastaviť výšku a poskytuje optimálnu podporu krku a hlave aj počas dlhej pracovnej doby. Chrbtová opierka vyrobená z vysoko kvalitnej sieťoviny zaručuje vynikajúcu ventiláciu, ktorá umožňuje pokožke voľne dýchať a minimalizuje pocit nepohodlia pri dlhodobom sedení. Sedák vyrobený z membránovej tkaniny je nielen odolný a ľahko sa čistí, ale aj pružný a prispôsobí sa tvaru tela. Poskytuje optimálny komfort pri dlhodobom používaní.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 59 cm
- hĺbka: 68 cm
- výška: 123-130 cm
- výška sedu: 45-54 cm
Materiál:
- sieťka
- membránová tkanina
- polypropylén
- gumové kolieska
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- nenastaviteľné podrúčky
- nastaviteľná opierka hlavy
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 130 cm, 123 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 54 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 59 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 68 cm |















