Kreslo WEBSTER je spojením elegancie, ergonómie a funkčnosti, ktoré bude dobre fungovať v každej kancelárii alebo domácej pracovni. Nadčasový dizajn inšpirovaný klasikou zdôrazňuje profesionálny charakter priestoru a vysoká kvalita materiálov zaručuje pohodlie pre dlhé hodiny práce. viac
Kreslo WEBSTER je spojením elegancie, ergonómie a funkčnosti, ktoré bude dobre fungovať v každej kancelárii alebo domácej pracovni. Nadčasový dizajn inšpirovaný klasikou zdôrazňuje profesionálny charakter priestoru a vysoká kvalita materiálov zaručuje pohodlie pre dlhé hodiny práce.
Jedinečný design, ktorý vynikne. Ohýbaná preglejka v odtieni orech dodáva kreslu prirodzený hrejivý charakter, ktorý dokonale ladí s čalúnením z ekokože. Komfort na najvyššej úrovni. Vďaka mechanizmu TILT sa stolička prispôsobí individuálnym potrebám. Možnosť jemného pohupovania podporuje relaxáciu počas prestávok, pomáha uvoľniť telo a zlepšiť pohodlie počas dlhých hodín práce.
Odolnosť a precízne spracovanie. Stabilná hliníková podnož je odolná proti korózii a ekokoža kombinuje estetiku s jednoduchou údržbou. Odolná konštrukcia zaisťuje, že si stolička zachová svoj vynikajúci vzhľad aj po intenzívnom používaní.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- výška 114 - 122 cm
- výška sedu 46 -54 cm
- hĺbka 65 cm
- šírka 60 cm
Dodávané v demontovanom stave.

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 114 cm, 122 cm |
| Výška sedu | 46 cm, 54 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 56 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 65 cm |
















