TORINO je fenomenálna otočná stolička. Mimoriadne originálne a vkusné spracovanie na báze ekokože a čiernej sieťoviny. Sieťovaná chrbtová opierka zabraňuje poteniu a sedák z ekokože je odolnejší. V čiernej farbe sú aj dve podrúčky a základňa stoličky. viac
TORINO je fenomenálna otočná stolička. Mimoriadne originálne a vkusné spracovanie na báze ekokože a čiernej sieťoviny. Sieťovaná chrbtová opierka zabraňuje poteniu a sedák z ekokože je odolnejší. V čiernej farbe sú aj dve podrúčky a základňa stoličky. Stolička má tiež plastové kolieska, ideálne na mäkké povrchy, teda elastické a kobercové podlahy. Výrobok je tiež vybavený hojdacím mechanizmom TILT, zaisťujúcim správne nastavenie výšky stoličky, voľné hojdanie a aretáciu v pracovnej polohe.
Správny produkt pre tých, ktorí hľadajú jedinečný kancelársky nábytok. Poteší jednoduchým a zároveň veľmi prepracovaným designom. Klasické farby vám umožnia použiť pracovnú stoličku TORINO v každej kancelárii alebo pracovni.
Vlastnosti produktu
- materiál: ekokoža, sieťovina,
- čierna farba,
- TILT mechanizmus,
- dve podrúčky,
- päť plastových koliesok,
- čierny základ,
- nastavenie výšky,
- otočné sedadlo,
- originálny vzhľad,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 110 kg
Rozmery:
- šírka: 64 cm
- hĺbka: 63 cm
- výška: 114 - 124 cm
- výška sedu: 46 - 56 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 114 cm, 124 cm |
| Výška sedu | 56 cm, 46 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 53 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 110 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 63 cm |




















