Ponorte sa do pohodlia a funkčnosti s kreslom PABLO. Je navrhnuté s ohľadom na pohodlie a efektivitu a je ideálny pre každé kancelárske prostredie. viac
Ponorte sa do pohodlia a funkčnosti s kreslom PABLO. Je navrhnuté s ohľadom na pohodlie a efektivitu a je ideálny pre každé kancelárske prostredie. Je vybavené mechanizmom TILT, ktorý vám umožňuje voľne sa nakláňať dozadu a poskytuje tak relaxačné chvíle relaxácie počas dlhej pracovnej doby.
Nastaviteľné podrúčky umožňujú nastaviť výšku podľa individuálnych preferencií užívateľa a poskytujú optimálnu oporu pažiam a zápästím. Nastaviteľná opierka hlavy navyše poskytuje oporu pre krk a hlavu, čo umožňuje nastaviť výšku. Kreslo PABLO je bezpochyby ideálnym riešením pre ľudí, ktorí oceňujú ergonomické nastavenia, poskytujúce optimálnu podporu chrbtici a znižujúce napätie šijových a ramenných svalov. Pevná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú odolnosť a pevnosť, vďaka čomu je kreslo PABLO spoľahlivým spoločníkom na mnoho rokov.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 64 cm
- hĺbka: 67 cm
- výška: 120 - 126 cm
- výška sedu: 45-54 cm
Materiál:
- tkanina
- sieťka
- polypropylén
- gumové kolieska
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- nastaviteľné podrúčky
- nastaviteľná opierka hlavy
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 120 cm, 126 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 54 cm |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 67 cm |
















