Moderné kreslo ATLANTIS je pohodlný kus nábytku do obývačky, ktorý je dokonalým riešením pre štýlové a elegantné interiéry, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších užívateľov. viac
Moderné kreslo ATLANTIS je pohodlný kus nábytku do obývačky, ktorý je dokonalým riešením pre štýlové a elegantné interiéry, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších užívateľov. Kreslo do obývacej miestnosti je vyrobené z kvalitnej odolnej látky v módnej a elegantnej sivej farbe a má štyri nohy z čiernej práškovo lakovanej ocele. Kreslo ATLANTIS s pohodlným sedákom a profilovaným operadlom pripomínajúcim obľúbené podrúčky spríjemní každý okamih relaxácie v obývacej miestnosti. Montáž je veľmi jednoduchá, stačí spojiť sedák s nožičkami.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 77 cm
- hĺbka: 80 cm
- výška: 106 cm
- výška sedu: 41 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 106 cm |
| Výška sedu | 41 cm |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Šírka sedu | 54 cm |
| Šírka | 77 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 80 cm |








